Dom Kultury Boguszowice zaprasza rodziców z dziećmi w wieku 3-5 lat do wspólnej zabawy w każdy piątek o godzinie 16:00. Zajęcia z cyklu „Mamo, Tato nudzę się!” są dostosowane do potrzeb najmłodszych, którzy potrzebują coraz to nowych bodźców.

„Zainspirowani codziennymi doświadczeniami, we współpracy z animatorką Kasią Ryszką, która świetnie sprawdziła się podczas tegorocznych ferii, postanowiliśmy szeroko otworzyć nasze drzwi przed rodzinami.” mówi Izabela Karwot, dyrektor Domu Kultury Boguszowice.

To bardzo ważne, żeby spędzać czas z dzieckiem na wspólnym działaniu, wzmacniając tę szczególną więź i wspomagając malucha w poznawaniu świata. „Wsparcie i zainteresowanie rodzica jest dla najmłodszych tym, czym dla rośliny słońce”, tłumaczy dyrektor domu kultury, „dlatego utworzenie przestrzeni przeznaczonej do kreatywnego rodzinnego bycia razem jest dla nas szczególnie ważnym krokiem.”

Piątkowe popołudnia w Domu Kultury Boguszowice sprawią, że początek weekendu z całą pewnością nudny nie będzie. W programie są gry, zabawy, animacje ruchowe i prace plastyczne – których znaczną większość będzie można wykorzystać później również po powrocie do domu. Miesięczna opłata za zajęcia to 30 złotych – zapisy przyjmowane są w sekretariacie Domu Kultury Boguszowice oraz za pośrednictwem portalu strefazajec.pl